18 Haziran 2013 Salı

11. ÜKG Blog Turu: Tutkulu Notalar - Olivia Cunning


Biraz aradan sonra ÜKG ekibi yeni bir blog turla karşınızda! Bu kez kitabımız Ephesus Yayınları'ndan çıkan "aşk, rock ve seks" üçlüsünü bünyesinde tek başında barındıran Günahkârlar Turnede serisinin ilk kitabı Tutkulu Notalar.

Tur Takvimi:

18.06 | Yorum - Kağıt Kız
18.06 | Playlist - Kitap Hayvanı'nın GünlüğüTanıtım:


Aşk. Seks ve Müzik!
Beş çekici Rock yıldızı, bir seksi kadın ve ateşli bir romantizm.
Onun için hayat müzikten ibaretti...
Sahnelerin popüler rock grubu Günahkar’ların gitaristi ve bestecisi Brian Sinclair, yaratıcılık kıvılcımını kaybettiğinde, geceler boyu süren bir tutku, bastırılmış dehasını yeniden ortaya çıkartır.
Melodinin tekrar ortaya çıkmasını sağlayan bir kadındır.
Seksi psikolog Myrna Evans, Günahkarlar ile turneye çıkınca, grubun tüm elemanları onu baştan çıkarmaya çalışır. Ama onun sahip olmak istediği tek erkek Brain’dır.


Playlist:

Eh, kitap rock starları hakkında olunca bol bol şarkının ilham kaynağı olması kaçınılmaz. Bu yüzden Olivia Cunning de koca bir playlist hazırlamaktan geri durmamış.

Hattâ her Günahkârlar üyesi için özel bir şarkı seçmiş. Buyurunuz o playlist. Şarkı adlarının üzerine tıklayarak Youtube linklerine ulaşabilirsiniz.


Yazara Tutkulu Notalar'ı hatırlatan diğer şarkılar:

Çekiliş:

  1. Türkiye için geçerlidir.
  2. Çekiliş sonuçlandıktan sonra kargoda kaybolan kitaplar konusunda bloggerlar hiçbir mesuliyet altında bırakılamaz, kitapları yayınevi temin etmektedir.
  3. Çekiliş bittikten sonra sonuçlar o gün açıklanacaktır.
  4. Kazanan kişilerin açık adres, telefon numarası ile gönderilen e-mail'e iki gün içinde cevap vermesi gerekiyor. Aksi halde çekiliş yenilenecektir.
  5. Çekilişe katılmak için +18 olmanız gerekmektedir.

Hiç yorum yok :

Yorum Gönder

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...